ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Będzie bezpiecznie na Jarocin Festiwal 2017?

› Aktualności› Na sygnale ponad rok temu    14.07.2017
Redakcja
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
Policja na Jarocin Festiwal Policja na Jarocin Festiwal  fot. Bartek Nawrocki

150 funkcjonariuszy dbać będzie o bezpieczeństwo uczestników Jarocin Festiwal 2017. Oprócz policjantów pracować będą Straż Ochrony Kolei, Służba Celna i Straż Graniczna.

W tym roku festiwal przenosi się do centrum miasta. W minionych latach imprezę łatwiej było zabezpieczać, gdyż odbywała się praktycznie tylko w kwadracie - park, ul. Maratońska i ul. Wrzosowa.

Starsi uczestnicy imprez z pewnością pamiętają, że to właśnie względy bezpieczeństwa zaważyły na tym, że w latach 90-tych zrezygnowano z organizacji rockowiska w Amfiteatrze, który znajduje się w parku.

- Ponad 100 jarocińskich policjantów będzie zabezpieczało festiwal. Dodatkowo w tym czasie do Jarocina przyjadą funkcjonariusze z oddziałów prewencji w Poznaniu oraz ościennych jednostek: Pleszewa, Środy Wielkopolskiej – informuje rzecznik jarocińskiej policji mł. asp. Agnieszka Zaworska.

Starsi uczestnicy imprez z pewnością pamiętają, że to właśnie względy bezpieczeństwa zaważyły na tym, że w latach 90-tych zrezygnowano z organizacji rockowiska w Amfiteatrze, który znajdował się w parku.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!